\
 

Filmy animowane

Autor: Kinomanka Data: 26 Lis 2015 Kategoria: kino |

Byłam niedawno na filmie animowanym;) Organizowałam czas dla dzieciakóww kinie– ale film był na tyle ciekawy – że również dorośli mogą się świetnie bawić na tego typu produkcjach. Zresztą – większość tego typu filmów jest skierowana nie tylko do małych, ale zazwyczaj jest taka fabuła – która w pełni zadowoli też tych dużych.

Dzień był zwariowany – najpierw musiałam załatwić kilka rzeczy z pracy – bo stawiamy nową halę i trzeba było zamówić blacha na ogrodzenie i płyty warstwowe Warszawa ma wiele punktów – ale najtaniej jest na obrzeżach, więc trochę mi zeszło z tym wszystkim. No ale na 16 zdążyłam odebrać bratanka i bratanicę – i poszliśmy na Hotel Transylwania. Wrażenia – bardzo dobre! Co prawda – mała Zuzia 3 letnia trochę się bała, bo postacie rzeczywiście były trochę straszne, ale ogólnie dzieciaki były zadowolone. Do tego dodać popcorn i soczek no i zabawkę z kina – i ciocia jest najlepsza na świecie…:)

A tak na poważnie – fabuła ciekawa, dużo śmiesznych tekstów, morał, ciekawe postacie – czyli wszystko to, czego szukamy w kinie. Zachęcam do obejrzenia;)

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2018 Lubię kino!